Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Marty Deeks

NCIS - Marty Deeks

Marty Deeks

zařazeno v NCIS:LA
Obrázek galerie Marty Deeks

Marty Deeks se narodil 8.1. 1979. Marty je styčný důstojník mezi NCIS a Los Angelskou policií. Gordon John Brandel, jeho otec, ho v mládí často zneužíval až do doby než ho Deeks ve svých jedenácti letech postřelil. Od té doby o něm prakticky Marty nic neslyšel, až později když se dostal do NCIS zjistil, že zemřel při autonehodě v roce 1998. Deeks je velmi náchylný co se týče výběru jeho zbraně, narozdíl od většiny agentů NCIS, kteří používají Sig Sauer P229, on upřednosťnuje Beretta 92FS, kvůli její manuální pojistce, která mu zachránila život, když mu zbraň ukradl narkoman.

Poprvé se Deeks setkal s NCIS při jeho práci v utajení v jedné z Los Angelských tělocvičen, kde vyšetřoval pašování a prodej drog. Naneštěstí byl poslán do stejné tělocvičny agent Sam Hanna, aby zde vedl vyšetřování NCIS též v utajení. Po vyřešení tohoto případu, se Marty stal právě styčným důstojníkem mezi NCIS a LAPD (Los Angeles Police Department). Při jednom rozhovoru mezi agentem Callenem a operační manažerkou Hetty Langovou, přiznala Hetty, že NCIS žádného styčného důstojníka s LAPD nepotřebuje, ale že již dlouho Martyho Deekse sleduje jako vhodného kandidáta pro NCIS agenta.

Obrázek galerie Marty Deeks Obrázek galerie Marty Deeks Obrázek galerie Marty Deeks Obrázek galerie Marty Deeks
Obrázek galerie Marty Deeks Obrázek galerie Marty Deeks Obrázek galerie Marty Deeks Obrázek galerie Marty Deeks

Galerie » NCIS:LA » Postavy » Marty Deeks