Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Kensi Blye

NCIS - Kensi Blye

Kensi Blye

zařazeno v NCIS:LA
Obrázek galerie Kensi Blye

Kensi se narodila v roce 1982 a pochází z mariňácké rodiny, díky tomu se v dětství s rodinou často stěhovali, její otec byl umístěn například na základnách Camp Pendleton nebo Camp Lejeune. Díky jejímu otci se v mládí naučila spoustu zajímavých činností: stopování, střelbu, opravení motoru, hraní pokeru nebo například jak zavést elektřinu do domu. Dále také ovládá portugalštinu a španělštinu a umí odezírat ze rtů. Její nejoblíbenější film je Titanic, který poprvé viděla když jí bylo 15 let.

Ve stejném roce byl její otec byl nalezen mrtev a zohaven, musel být tedy identifikován pomocí dentálních záznamů. Kensi byla také jednou zasnoubena za mariňáka jménem Jack, jejich zasnoubení ale bylo zrušeno, poté co se Jack vrátil z Iráku a stal se nezvladatelným díky posttraumatické stresové poruše.

Po nástupu do NCIS se stal jejím prvním partnerem mladý agent Dominic „Dom“ Vail. Když byl Dom unesen a poté zabit, byla z toho Kensi rozrušena. Po příchodu styčného důstojníka Los Angelské policie Martyho Deekse do týmu, ho dostala Kensi za nového parťáka. Když byl Deeks postřelen, Kensi to nesla velice těžce. Přitom jsme se také dozvěděli, že měla sbírku komiksů stejně jako Deeks.

Obrázek galerie Kensi Blye Obrázek galerie Kensi Blye Obrázek galerie Kensi Blye Obrázek galerie Kensi Blye
Obrázek galerie Kensi Blye Obrázek galerie Kensi Blye Obrázek galerie Kensi Blye Obrázek galerie Kensi Blye

Galerie » NCIS:LA » Postavy » Kensi Blye