Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - G. Callen

NCIS - G. Callen

G. Callen

zařazeno v NCIS:LA
Obrázek galerie G. Callen

G. Callen narozen 1969, mládí strávil v systému náhradní rodinné péče, až do svých osmnácti let. O jeho narození a dětství není příliš záznamů, ani on sám neví jaké je jeho křestní jméno, proto začíná jeho jméno pouze písmenem „G“. Během svého dospívání od svých pěti let prošel přes více než třicet dětských domovů a pěstounských rodin. Jedním z místem kde zůstal několik měsíců, byla ruská rodina, kde si vypěstoval takřka sourozenecký vztah s jejich malou čtyřletou dcerou, jemu bylo čtrnáct.

Později se Callen dozví, že měl starší sestru Amy, každý z nich byl poslán do jiného dětského domova. Amy se utopila ve věku svých 11 let, ale byla pohřbena pod jménem Hannah Lawsonové, jménem její kamarádky, která převzala Amyno jméno. Při jedné z návštěv sestřina hrobu, Callen nalezne u hrobu lístek se vzkazem: „Pro mojí sladkou dceru, vždy budeš v mém srdci.“ Což vede k domněnce, že Callenova matka stále žije, jelikož oba rodiče pravé Hannah Lawsonové jsou po smrti.

Ihned poté co opustil systém náhradní péče, se Callen připojil k námořnictvu. Také pracoval pro další vládní agentury, se skupinou agentů DEA (Drug Enforcement Agency) se v Anglii zapletl s ruskou mafií. Další kariérní zástavkou byla práce pro CIA (Central Intelligence Agency), během práci pro tuto agenturu měl za partnera Tracy Rossetiovou, s kterou se i oženil pod jménem Keller. Ve vypořádní po jejich rozvodu se Tracy stala opatrovnicí jejich psa Buddyho.

Následovala kariéra zvláštního agenta NCIS, během níž byl nasazen na několik úkolů v Srbsku a Rusku. Při kterých se seznámil se zvláštním agentem Leroy Jethro Gibbsem, který mu i několikrát zachránil život. Callen sloužil v nově založeném týmu NCIS v Los Angeles pod vedením zvláštní agentky Lary Macyovyové. V roce 2009 byl vážně postřelen, právě v návaznosti na jeho práci pro DEA proti ruské mafii. Po čtyřech měsících se vrátil ke svým povinnostem zvláštního agenta NCIS a po odchodu agentky Macyové se stal i šéfem týmu.

Obrázek galerie G. Callen Obrázek galerie G. Callen Obrázek galerie G. Callen Obrázek galerie G. Callen
Obrázek galerie G. Callen Obrázek galerie G. Callen Obrázek galerie G. Callen Obrázek galerie G. Callen

Galerie » NCIS:LA » Postavy » G. Callen