Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Rozhovor s Pauley Perrette

NCIS - Rozhovor s Pauley Perrette

Rozhovor s Pauley Perrette

zařazeno v NCIS Herci Rozhovory

Webový server AssigmentX přinesl rozhovor s herečkou Pauley Perrette představitelkou Abby Sciuto.

Toto je vaše devátá řada, coby Abby. Jakou největší změnou si vaše postava za tu dobu prošla?

To je na Abby to zajímavé, a vlastně to mám na ní ráda, že jako postava je konzistentní. Postava Abby je složitá a komplexní – její prací je věda. To co dělá se neustále mění, ale ona pořád zůstává stejná. Je dobrá ve své práci a je srdcem týmu. Její spolupracovníci a lidé které má ráda, od agentky Caithlin Toddové (Sasha Alexander) po ředitelky NCIS Shepardové (Lauren Holly), byli zastřeleni a děje se to neustále. Takže se jí snažím dát kousek z nich, aby na ně lidé nezapomněli. Zatímco jiné velké postavy se mění neustále, tak si myslím že i jedna z věcí, kterou mají fanoušci rádi, je že Abby je stále k sobě upřímná.

Mnoho z postav z NCIS má mezi s sebou romantické napětí…

Nejvíce co mě vždy zajímalo, jsou ta tetovaní pravá a pak co je valstně v tom Caf-Pow? A potom samozřejmě kdy Abby a McGee skončí spolu. Protože spolu randily už hodně dávno v minulosti seriálu. Myslím že to byla sezóna jedna nebo dva, byl to flirt, a víme že McGeeAbby několikrát zůstal přes noc, ale nyní jsou opravdu dobří přátelé a opravdu dobří spolupracovníci a mají velký vzájemný respekt, ale v každé sérii je jeden nebo druhý žárlivý, když se někdo objeví po boku toho druhého. Takže i naše postavy to tu vždy mají…

Je něco na co se obzvláště v této sezóně těšíte?

Určitě na odhalení Abbyiny minulosti. Producenti mi dokonce během léta kvůli tomu volali. Ale zda se bude všechno vyvíjet tak jak bych chtěla, kdo ví? Protože sem Abby posedlá, neustále o ní přemýšlím, nebudu šťastná dokud to nepůjde podle mého.

Nevíte zda při příležitosti odhalení Abbyiny minulosti, uvidíme Abby jako dospívající?

Co se týče té epizody, kde se podíváme do minulosti, tak ne. Ačkoli mi volali a ptali se, „Mohla by si projít své fotky ze střední školy a najít nějaké z plesu nebo něco takového?“ A já řekla, „Určitě,“ a protože vždy udělám co slíbím. Tak mají vtipný obrázek Abby na střední škole.

Několik let zpátky, jste vy a herečka Kristen Vangsness, která hraje Penelope Garciovou v seriálu Criminal Minds (Myšlenky zločince), jste vtipkovali o crossover epizodě, ve které by se ukázalo že vaše postavy chodily do stejné školy. Nechytil se toho někdo ze scénáristů ať toho nebo druhého seriálu?

Zaprvé, Kristen Vangsness se máme navzájem tak rády. Je jako nejžhavější ženská na světě. Obdivujeme se navzájem. Každých několik týdnů opakujem – "Prosím mohli byste dát Garciovou a Abby dohromady?* Fanoušci to chtějí a řikájí to neustále také. Moc bych ráda.

Se všemi těmi vraždami a pitvami v NCIS, už jste byla něčím v seriálu znechucena?

Nikdy sem nebyla ničím znechucena. Naši maskéři jsou tak dobří, těla tak pravá, ale já tam sem, takže vím že to reálné není. Vždycky jsem chtěla říct dětem, „Není to skutečné, žádný herec nebyl zraněn. Je to všechno v legraci.“ Věc která mě děsí, je jaká koliv krutost ke zvířatům, což jsme nikdy neudělali.

Něco dalšího co by jsme měli vědět o deváté sérii?

Devátá sezóna je zábavná. Jsme velmi šťastni.

napsal marda
vloženo 27.09.2011 21:04:36

Přidejte komentář