Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - NCIS, NCIS: LA, NCIS: NO na ncis.cz

NCIS - NCIS, NCIS: LA, NCIS: NO na ncis.cz

NCIS, NCIS: LA, NCIS: NO na ncis.cz

zařazeno v

Na nové doméně http://ncis.cz/ postupně vzniká zcela nový web o NCIS, NCIS: LA a NCIS: NO. Později dojde z NCIS fantasy webu k přesměrování. Pro posílení týmu se hledají nové redaktorky a redaktoři zejména pro novinky o NCIS: LA a NCIS: NO. Požadavky:

  • dobrá čeština (aby články měly úroveň)
  • dobrá angličtina (pro pochopení anglických zdrojů)
  • chuť naučit se jednoduchý redakční systém
  • samostatnost a hlavně spolehlivost

V případě vážného zájmu pošlete mail na jan.srajer@klikni.cz

Obrázek galerie Wanted for news of NCIS: LA and NCIS: NO

Galerie » Wanted for news of NCIS: LA and NCIS: NO

vloženo 27.07.2014 10:19:29
HeqUL - 26.04.2021 14:20:49

Medicine information leaflet. What side effects? <a href="https://topregabalin.top">can i order cheap lyrica without rx</a> in Canada Actual what you want to know about medicine. Get here.

niptume - 12.04.2021 22:01:54

http://vslevitrav.com/ - gen health levitra

noelcoward73 - 15.09.2014 17:25:46

Web je zatím ve výstavbě, datum spuštění je nejistý, takže i fotka je zatím pouze ilustrativní :-) Design je rovněž ještě v návrhu, ale to dělá někdo jiný.

RTE - 15.09.2014 08:24:39

Prosim Ta, na tej novej stranke pouzi lepsi obrazok NCIS timu. Nie ten notoricky znamy a pravdu povediac, otrasny z dielne CBS, ktory tam je teraz. (Ak sa budes venovat aj NCIS LA a NCIS NO, bodla by kolaz, alebo nieco podobne.) Ked uz nieco zacinans nanovo, nech to ma uroven a punc kvality. Lebo inak s tym ani nemusis zacinat. Zatial nie je medzi designom tejto stranky a designom tej novej, ziadny podstatny rozdiel. Drzim palce s novou strankou.

Přidejte komentář