Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - NCIS:LA Spoiler - Kdo bude postřelen? a promo k premiéře

NCIS - NCIS:LA Spoiler - Kdo bude postřelen? a promo k premiéře

NCIS:LA Spoiler - Kdo bude postřelen? a promo k premiéře

zařazeno v NCIS:LA Epizody Série 3 Promo Postavy Spoiler

V prvním díle třetí sezóny NCIS Los Angeles, který bude odvysílán 20. září, se náš tým snaží najít a zahránit jednoho z nich, který se dostal až do Rumunska. Jeden z členů týmu bude v této epizodě postřelen.

Autor a producent NCIS: Los Angeles Shane Brennan prozradil, že tím kdo bude postřelen je Hetty a že to ještě více sváže Hetty a Callena dohromady.

„Zdálo se to jako správná cesta, jak odhalit zase kousek víc o Callenově minulosti,“ řekl Brennan v jendom ze svých rozhovorů. Také dodává, že díky tomu bude odhalena i značná čáct minulosti Hetty: „V první epizodě se dozvíme tolik o Callenovi jako právě o Hetty. Odhalíme jejich skrytý a záhadný vztah z minulosti.“

Premiéra třeti řady nám toho odhalí docela dost, odpovědi ale samozřejmě vyvolají další otázky. „Až diváci budou sledovat první díl, dostanou odpopovědi, pak si ale řeknou: Proč se to ale stalo? Kdy se to stalo? Z odpovědí přicházejí jen další otázky,“ shrnul vše Brennan způsobem typickým pro NCIS.

napsal marda
vloženo 01.09.2011 16:54:00

Přidejte komentář