Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - NCIS:LA - Rozhovor s herečkou America Olivo

NCIS - NCIS:LA - Rozhovor s herečkou America Olivo

NCIS:LA - Rozhovor s herečkou America Olivo

zařazeno v NCIS:LA Herci Postavy Série 9 Rozhovory

Minulý týden v epizodě Sacrifice nám byla představena velmi zajímavá postava Eva Espinoza, sexy náčelnice mexické policie. Přinášíme vám rozhovor s ní o její postavě, zda se ještě někdy v NCIS: Los Angeles ukáže a o dalších věcech.

O získání role:

Roli jsem získala díky obyčejnému castingu. Můj manžel a já žijeme nyní v New Yorku. Manžel pracuje hodně v divadle a já sem právě doděla jednu show na Broadwayi, takže jsme neměli čas účastnit se castingů osobně, proto jsme rozesílali pouze nahrávky. Nakonec jsem dostala telefonát od NCIS ve kterém mi řekli, že mě berou. Abych byla upřímná byla jsem trochu překvapená, že mě nechtějí vidět osobně, ale pomyslela jsem si, že za mě asi moje práce mluví sama. Když jsem se pak s rolí seznámila došlo mi že je velmi intenzivní. Je jak fyzicky tak dramaticky náročná. Až potom jsem zjistila, že mě vzali kvůli mému filmu Bitch Slap, kde byla moje role táké velmi fyzicky náročná a měla jsem tak dobré předpoklady pro hraní mexické policejní načelnice.

O natáčení epizody:

Celá show je nabitá akcí. Celá epizoda byla naprosto úžasná. Bylo to jako jeď, jeď, jeď. Nával adrenalinu. Některé další hostující hvězdy a já jsme stáli opodál v úžásu, něco ve smyslu, ‚Nemůžu uvěřit, že se jedná o televizní seriál. Tohle je spíš jak film od Michaela Baye.‘

O práci se štábem:

Je to tak krásné, když máte možnost se zapojit do něčeho co je pro vás nové. Jste hostující herečka, něco jako kdyby jste přišla do nové rodiny. Celý štáb je právě jako velká rodina. Jsou tak příjemní, hned mě uvítali mezi s sebou a já jsem se cítila jako bych mezi ně patřila vždycky. Celý štáb, herci, scénaristé i režiséři. Všichni so tak milý. Cítila jsem se tak šťastně, že jsem součástí tohoto projektu.

V kolika epizodách se Eva objeví?

O tom mě CBS nedovolí nic říct.

O současných a nastávajících projektech:

Můj manžel a já jsme nyní součástí It’s Just Sex, s čímž jdeme před sponzory a producenty na konci měsíce, aby jsme získali peníze. Dále jsem obsazena do dvou filmů, které jsou zatím v před produkční fázi, takže nemáme ani harmonogram natáčení. Ale jeden z nich je zábavný horor a ten druhý je o třicítce na krku, který ponese název You May be Right.

Pokud by jste mohla hostovat v jakékoliv TV show, která by to byla?

Kdybych si mohla vybrat, asi by to bylo znovu oživení seriálu Arrested Development.

napsal marda
vloženo 24.10.2011 21:29:49

Přidejte komentář