Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - NCIS:LA - Kdo zemře a promo fotky k 3x14

NCIS - NCIS:LA - Kdo zemře a promo fotky k 3x14

NCIS:LA - Kdo zemře a promo fotky k 3x14

zařazeno v NCIS:LA Epizody Série 3 Postavy Spoiler

Finále této řady NCIS: Los Angeles by podle slov výkonného producenta Shane Brennana skončí smrtí někoho koho velmi dobře známe. Zatím není jasné zda se bude jednat o jednoho z členů týmu a nebo půjde spíše o vedlejší postavu (např. Lauren Hunterovou).

Další dobrou možností by mohl být psycholog Nate, který se již dlouho v seriálu neobjevil, ale „známeho“ dobře. Snad největší ztrátou by byla smrt Hetty Langové, která si se smrtí v poslední době hodně zahrávala.

Brennan ještě prozradil, že se můžeme těšit na dvojepizodu o Kensi, kde se dozvíme napříkald proč se přidala k NCIS. Dvojepizoda by měla nést název Blye, K.

Tisková zpráva k epizodě NCIS: Los Angeles 3×14 Partners:

Poté co je přepadena dodávka s neznámým balíčkem z ministerstva zahraničí, tým NCIS musí zjistit kdo spáchal zločin a co bylo ukradeno. Mezitím Callen a Sam oslavují pět let jako parťác, ale když jdou do utajení čelí jedné ze svých největších výzev. Na CBS 7. února.

Promo fotky k epizodě NCIS: Los Angeles 3×14 Partners:

Obrázek galerie 3x14 Partners Obrázek galerie 3x14 Partners

Galerie » NCIS:LA » Epizody » Série 3 » 3x14 Partners

napsal marda
vloženo 25.01.2012 16:55:51

Přidejte komentář