Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Novinky

NCIS - Novinky

Datum premiéry a další spoilery

zařazeno v NCIS Herci Postavy Spoiler Série 10

Jak jistě většina z vás již ví, datum premiéry 10. řady seriálu NCIS bylo stanoveno na 25. zárí. Můžeme se těšit na návrat našich oblíbených herců a postav, protože k aktérům, kteří již dříve kontrakt podepsali přibyli další a to konkrétně: Michael Weatherly (Anthony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciuto) a Sean Murray (Timothy McGee).

A teď ke slibovaným spoilerům, aneb co nás čeká v premiérové řadě. Tím prvním je návrat agentky Abigail Borinové hrané herečkou Diane Nealovou, kterou můžete znát především ze seriálu Zákon a pořádek. Co se týče postavy Abby Sciuto, tak se můžeme těšit na návrat jejího bratra a hlubšího prozkoumávání jejího dosavadního života.

napsal marda
vloženo 25.07.2012 10:56:32

Vrátí se doktorka Ryanová?

zařazeno v NCIS Herci Postavy Série 10

Jak řekl výkonný producent Gary Glasberg, GIbbse její ztráta nezasáhla až tak hrozným způsobem, zvláště když ještě dýchá. „Opravdu jsme nechtěli, aby zemřela,“ říká Glasberg. „Seriál s tímto způsobme má svou zkušenost, ale nebyl to tento případ.“ Takže sedoktorka Ryanová vrátí živá a zdravá? „Rád ybch věřil, že jsme k tomu přistoupili realisticky a že se objevily v jejím životě jiné přiority,“ dodává Glasberg. „Ale kdyby se jim povedlo k sobě najít cestu zpět, moc rád bych měl Jamie Lee Curtisovou zpět na place.“

napsal marda
vloženo 26.06.2012 09:41:05

Novinky 10. série

zařazeno v NCIS Herci Série 10

Konečně přinášíme nějaké ty novinky o připravované desáté seriálu NCIS. První novinkou je, že kromě již avizovaného kontraktu Davida McCalluma (Ducky), podepsal smlouvu na 10. sérii herec Rocky Carroll představitel ředitele Vance. Zatímco herci Michael Weatherly (Anthony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby) a Sean Murray (Timothy McGee) stále novou smlouvu vyjednávají.

Výkonný producent Gary Glasberg opět potvrdil, že hned v prvním díle se můžeme těšit na hlubší prozkoumání vztahu Tonyho a Zivy, když budou zavřeni ve výtahu po výbuchu. Poslední zpráva se také týká hereckého obsazení a to, že se Brian Dietzen stane v desáté sérii hlavní postavou, tedy měl by se na obrazovkách objevovat častěji než doposud a jako bonus bude jeho jméno v úvodních titulkách.

napsal marda
vloženo 23.06.2012 16:53:51

Duckyho budoucnost a Ziva a Tony

zařazeno v NCIS Postavy Série 10

Přinášíme vám kousek rozhovoru s výkonným producentem Garym Glasbergem o finále deváté série a o tom co bude následovat, který udělal pro magazín ENTERTAINMENT WEEKLY.

Pojď me se bavit o Duckym. Vy jste mě varoval, že se něco stane už v březnu, takže jsem něco takového čekal. Ale řekněte mi co můžeme čekat v další sezóně.

David McCallun a já jsme o tom mluvili dlouhé měsíce a on se na to připravoval. Ale na 100% procent s tím souhlasil, ale chtěli jsme to udržet pod pokličkou. Nebudu si s diváky hrát. Diváci vědí, že David podepsal smlouvu na další sezónu, takže se k nám vrátí, takže půjde spíše o to jak se jeho postava vyvyne a o fakt, že tu má Palmera, který mu pomůže, až se vrátí. Jako soudní patolog se smrtí setkává každý den, ale teď má svojí vlastní zkušenost. A s tím si budem pohrávat celou sezonu.

Taky jste řekl, že ve finále uvidíme další vývoj v osobním vztahu mezi Zivou a Tonym. Co nás čeká dál?

Chtěl jsem se ujistit, že ve finále bude alespoň jeden moment mezi Zivou a Tonym a to se myslím povedlo. Jedinou další věc, kterou vám o tom prozradím, že není náhoda to, že Tony a Ziva spolu na závěr nastoupily do výtahu. Na to co se stane si budete muset počkat do prvního dílu desáté řady.

napsal marda
vloženo 26.05.2012 15:03:00

NCIS Titulky - 9x24 Till Death Do Us Part

zařazeno v NCIS Epizody Série 9 Titulky

NCIS.S09E24.HDTV­.x264-LOLcz

Překlad i korekce hotovy.

Verze: x264-LOL

Stav překladu: 100%

Stav korekce: 100%

Stahovat můžete dle návodu…

Galerie » Návod

napsal marda
vloženo 16.05.2012 12:11:35
« Předchozí 1 24 42 43 44 45 46 47 48 70 93 Další »