Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Novinky

NCIS - Novinky

Victor Webster v NCIS: Los Angeles

zařazeno v NCIS:LA Herci Postavy Spoiler

V epizodě 2×20 The Job, která bude odvysílána 29. března, se objeví hostující star Victor Webster, kterého můžete znát především z Melrose Place a Čarodějek (charmed), ale objevil se i Myšlenkách zločince (Criminal Minds), Mutant X a měl by být hvězdou filmu Scorpion King: Rise of the Dead.

Webster ztvární postavu Stanleyho Kinga, světovou špičku mezi zloději podezřelého z mnoha loupeží. NCIS se o něj začne zajímat ve chvíli, kdy jsou zkompromitovány citlivé materiály, které byly uloženy v zabezpečené budově na námořní základně. Proto je nasazena Kensi, coby důvtipná zlodějka, aby na něj dohlížela.

Kensi se při této práci až nebezpečně moc sblíží s podezřelým, což se samozřejmě nelíbí jejímu partnerovi Deeksovi. Zda je to obava pouze o její zdraví, nebo je v tom něco víc se dozvíme za necelé tři týdny.

napsal marda
vloženo 08.03.2011 13:00:19

Ukázky z dalšího dílu NCIS:LA 2x20 The Job

zařazeno v NCIS:LA Epizody

Tento týden nás žádná nová epizoda nečeká, tak se aspoň můžete podívat na obrázky z dílu 2×20 The job, ať se máte na co těšit.

Obrázek galerie 2x20 The Job Obrázek galerie 2x20 The Job Obrázek galerie 2x20 The Job Obrázek galerie 2x20 The Job
Obrázek galerie 2x20 The Job Obrázek galerie 2x20 The Job Obrázek galerie 2x20 The Job Obrázek galerie 2x20 The Job

Galerie » NCIS:LA » Epizody » 2x20 The Job

napsal marda
vloženo 08.03.2011 12:43:42

Další spoiler k závěru 8. řady seriálu NCIS

zařazeno v NCIS Epizody Spoiler

Nikdo nemůže obvinit scénaristy NCIS z usnutí na vavřínech. CBS slíbila na vyvrcholení osmé řady seriálu dramatický případ seriového vraha, který se potáhne několik epizod a pravděpodobně bude stát i několik lidských životů. Již je potvrzeno, že se bude jednat o vraždícího psychopata přezdívaného Port-to-Port Killer. Svou premiéru zažije v epizodě odvysílané 5. dubna a bude řádit až do května.

Nakonec se ukáže, že vrah představuje takovou hrozbu, že Gibbs bude nucen rozšířit svůj tým. Podle zpráv zevnitř NCIS natačecího týmu se bude jednat o minimálně dva nové agenty. Při tom jeden z nich je popisován jako: „Zcestovalý a zkušený federální agent, který je rád, že se sešel se svým týmem v jejich novém domově DC.“ Což nám ukazuje na, v minulém díle představenou, speciální agentku EJ Barrettovou, což i potvrdil Michael Weatherly, představitel Tonyho, který řekl že agentka Barretová bude součástí epického finále této řady.

Je také velmi pravděpodobné, že se seriový vrah zaměří na jednoho z členů Gibbsova týmu. Tak jen můžeme doufat, že toho scénaristé nevyužijí k obměnám v hereckém obsazení seriálu.

napsal marda
vloženo 05.03.2011 09:51:51

Ukázky z následujícího dílu NCIS:LA 2x19 Enemy Within

zařazeno v NCIS:LA Epizody

V galerii si můžete prohlédnout osm nových obrázků z následujícího dílu NCIS:LA 2×19 Enemy Within, který bude odvysílán 1. března.

NCIS se snaží zjistit zda-li je venzuelský politik v ohrožení života, poté co zmizel velitel námořní rozvědky, který byl zopovědný za jeho sledování.

Obrázek galerie 2x19 Enemy Within Obrázek galerie 2x19 Enemy Within Obrázek galerie 2x19 Enemy Within Obrázek galerie 2x19 Enemy Within
Obrázek galerie 2x19 Enemy Within Obrázek galerie 2x19 Enemy Within Obrázek galerie 2x19 Enemy Within Obrázek galerie 2x19 Enemy Within

Galerie » NCIS:LA » Epizody » 2x19 Enemy Within

napsal marda
vloženo 05.03.2011 09:30:17

Zivyn tajemný přítel už má svého představitele

zařazeno v NCIS Herci Postavy Spoiler

Jak jsme vás již informovali Zivyn tajemný přítel agent CIA Ray Cruz se poprvé objeví ve 20. epizodě této série. A nyní již je i jasné kdo se představí v jeho roli, bude to Enrique Murciano známý především díky seriálu Beze stopy (Without a trace). O jeho angažmá se vyjádřil producent Gary Glasberg: „Nemůžeme se dočkat, až Enrique přivede Raye k životu a bude spolupracovat s týmem NCIS.“ Představilel Tonyho, Michael Weatherly, dodává: „Myslím, že to bude zajímavé. Tonymu na Zivě záleží a chce se ujistit, že se nezaplete s nesprávnym mužem, takže bude ostražitý a bude se jí snažit ochraňovat.“

napsal marda
vloženo 01.03.2011 13:36:37
« Předchozí 1 24 47 70 89 90 91 92 93 Další »