Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Novinky

NCIS - Novinky

Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011

zařazeno v NCIS Herci

Přečtěte si rozhovor s hercem Markem Harmonem, představitelem zvlášťního agenta Leroy Jethro Gibbse v červencovém vydání InLand Empire Magazine. Snad by jsme vám mohli v nejbližší době tento rozhovor přinést v přeložené podobě.

Obrázek galerie Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011 Obrázek galerie Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011 Obrázek galerie Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011 Obrázek galerie Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011
Obrázek galerie Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011

Galerie » NCIS » Herci » Mark Harmon v InLand Empire Magazine, červenec 2011

napsal marda
vloženo 06.07.2011 17:39:46

NCIS Spoilery ohledně nové sezóny

zařazeno v NCIS Postavy Spoiler Série 9

Tak po delší odmlce přinášíme opět několik informací co se týče deváté série NCIS. Některé informace jsme již nakousli, ale nikdy není špatné si věci stále opakovat.

Kdo byl na oné fotografii, kterou Tony viděl ve finále osmé řady? A mohlo by to mít za následek rozpad týmu?

Výkonný producent seriálu Gary Glasberg k tomuto tématu říká: „jednoznačně se týká o někoho koho již znáte“ a dodává, že odpověď získáme hned z počátku nové série. Záhadná fotografie by mohla mít spojitost s mikročipem, který EJ vytáhla z mrtvého agenta.

Existuje nějaký důvod proč se Ziva nezůčastnila pohřbu Mike Frankse?

„V podstatě existují dvě odpovědi na tuto otázku“, říká Gary Glasberg. „Tou první je Zivyn trénink coby bývalého člena Mossadu, její životní zkušenosti a to jak se ona sama vypořádává se smrtí. Určitě to neznamená že si Mike Frankse nevážila nebo něco podobného. Všichni jsme viděli Zivu truchlit svým vlastním způsobem jak nejlépe uznala za vhodné. Navíc také Ziva věděla, že má omezenou dobu se rozloučit s Rayem. Franks by jí to určitě nikdy nevyčítal, ba co víc určitě by trval na tom aby následovala své srdce.“

Opravdu jsme viděli Mike Frankse v seriálu naposled? Jak bude Gibbs bez svého mentora a učitele fungovat?

Gibbse nemějte strach. „Gibbs je velký kluk, přesto že jeho přítel odešel, vzpomínky a to co se Gibbs od Mika naučil to jen tak nezmizí,“ říká Gary Glasberg. Takže to opravdu znamená, že Frankse už neuvidíme? „Vždycky se můžeme k těmto vzpomínkám vrátit, což se také s největší pravděpodobností stane.“

napsal marda
vloženo 04.07.2011 17:50:30

NCIS:LA Spoiler - Kensi

zařazeno v NCIS:LA Série 3 Postavy Spoiler

Jak jsme vás již dříve informovali v třetí sérii se dozvíme víc o minulosti jendotlivých postav, jendou z nich bude Zvláštní agentka Kensi Blye, hraná Daniel Ruah. „V přístí sezóně se budeme soustředit na minulost Kensi, na to jak a proč se přidala k NCIS,“ říká producent Brennan a dodává že to co se o Kensi dozvíme hodně otřese s Deeksem. „Jakmile prozradíte něco více o nějaké postavě co ostatní nevědí, vytvoří to tlak na jejich přátelství,“ vysvětluje Brennan. „Nutí je to pokládat otázky.“

napsal marda
vloženo 03.06.2011 12:04:53

NCIS Spoiler: Co bylo ve složce?

zařazeno v NCIS Spoiler Série 9

Na konci poslední řady seirálu dostal DiNozzo od nového ministra námořnictva za úkol prošetřit prodávání informací zevnitř NCIS. Ve složce, kterou dostal je ta osoba, která je z této činnosti podezřelá. Vykonný producent Gary Glasberg nám prozrazuje více: „O koho se jedná vám prozradíme hned zpočátku série, ale garantuju vám, že to pro Tonyho nebude snadný úkol.“ Způsob kterým se uvedl nový ministr námořnictva hraný Mattem Cravenem, uvedl ředitele Vance do role na kterou není zvyklí, což by mohlo mít za následek jeho sblížení s týmem.

O návratu agentky EJ Barretové a Raye ze CIA není jistě pochyb, zvláště díky otevřeným koncům jejich vystoupení v NCIS (malý předmět vytažený ze zápěstí mrtvého agenta a záhadná sms zpráva). „Uvidíme první svatbu v NCIS a není vyloučeno že jedna z halvních postav by mohla propadnout lásce,“ dodává Glasberg.

napsal marda
vloženo 02.06.2011 12:14:12

NCIS Spoiler - Pokračování s Garym Glasbergem

zařazeno v NCIS Série 8 Série 9

Je něco dalšího co by jste chtěl z finále vyzvednout?

Mám pocit, že skalní fanoušci jsou velmi rádi ohledně svatby Jimmyho Palmera. A i my ve štábu se na ten okamžik těšíme, protože svatba ještě v NCIS nebyla.

Jakmile Palmer prozradil, že je zasnouben, myslel jsem že v tom výtahu zemře.

Ne! Jimmy Palmer je důležitou součástí týmu a my jsme rádit, že ho tu máme.

Líbilo se mi to napětí, které panovalo ve výtahu. Všem bylo jasné, že se Cobb něco chystá udělat, jen nebylo jasné kdy. Skoro jsem si přál, aby budova měla o několik pater víc.

Víte co je legrační, opravdu často o těchto momentech ve výtáhu hovoříme. Halvním důvodem proč Tony a Gibbs tak často zastavují výtah je ten, že si to opravdu uživáme. Těchto jízd využíváme tak často jak jen to jde.

Na druhou stranu tu byl moment, kdy Cobb vkráčel do hotelového pokoje a byl obklíčen.

Chtěl sem aby to byl velmi neočekávaný okamžik, jak pro diváky, tak také pro postavy. Je tam takový malý okamžik kdy zaváhají, kdy tomu sami nemohou uvěřit. Čehož jsme docíli malé pauzy než se zůčastnění chopý svých zbraní.

Také jsme mohli vidět pěkný moment mezi Abby a McGeem, kdy se bojí o její zdraví. Co to pro jejich vztah znamená? Je to krok vpřed?

Mají společnou minulost a emocionální pouto, sám sem zvědavý a nemůžu se dočkat co nám přinese nová série. Uvidíme jak to bude pokračovat a snad se také pobavíme.

A Ziva a Ray?

Nyní je to ve stádiu otevřeného konce. Musíme si počkat jak to dopadne, ale myslím že on má vcelku jasno, že nyní je pro něj práce přednější.

Zpátky k epizodě „Baltimore“, která se vracela do Tonyho minulosti. Byla zde zmíněna žena Wendy, s kterou byl v roce 2001 zasnouben. Prozradíte nám někdy co se stalo?

Myslím, že v deváté řadě se k tomu určitě naskytne přiléžitost.

Poslední otázka, je nějaká šance na eppizodu inspirovanou pádem Bin-Ládina?

Určitě je tu prostor o tom přemýšlet. Protože vše co se týká námořnictva určitě spadá do našich rukou.

napsal marda
vloženo 28.05.2011 20:59:55
« Předchozí 1 24 47 70 76 77 78 79 80 81 82 93 Další »