Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Novinky

NCIS - Novinky

Bude moci Gibbs a ostatní věřit FBI agentovi Strattonovi?

zařazeno v NCIS Epizody Herci Postavy Spoiler Série 9

Začátek deváté sezóny se bude zaměřovat především an Tonyho pátrání po vynašeči informací z NCIS, ale také nám představí postavu agenta FBI Strattona, kterého stvární Scott Wolf a kterou by jsme mohli v seriálu mohli začít vídat častěji.

Stratton je popisován jako agenta, který není přesně ten za koho se jeví. Konkrétně pak jako pohledný, silný , mazaný a nebezpečný, když je třeba. Takže otázkou je dá se mu věřit? Soudě dle prvních obrázků z první epizody si Gibbs klade stejnou otázku.

„Osobnost agenta Strattona má mnoho vrstev a myslím si, že se všicni budou těšit na to jak se věci vyvinou,“ sděluje výkonný producent Gary Glasberg. Jak nebo zda vůbec je agenta Stratton spojen s případem na, kterém pracuje DiNozzo, zůstává záhadou, ale Glasberg slibuje odpovědi, které samozřejmě vyvolají ještě více otázek.

„Diváci dostanou odpověď na to kdo je na té záhadné fotografii a někdo přijde o život,“ škádlí diváky Glasberg a ještě dodává, aby diváci nečekali pouze na konec první epizody, ale velké věci se budou dít hned z počátku prvního dílu.

napsal marda
vloženo 29.08.2011 22:19:52

NCIS Spoiler - Více novinek z připravované 9. řady

zařazeno v NCIS Epizody Postavy Spoiler Série 9

NCIS se blíží k jubilejnímu dvoustému dílu, který nás čeká z počátku roku 2012, ale do té doby se můžeme těšit na mnoho zajímavých věcí a zvratů v seriálu.

Abby potká svého bratra. „Ten příběh bude tak krásný a neočekávaný,“ říká výkonný producent Gary Glasberg a slibuje že právě tato dějová linka, změní celý pohled na její minulost. „Můžete se těšit na velký a ohromzující zvrat,“ dodává k tomu herečka Pauley Perrette, která by nejraději v roli svého bratra viděla Daniela Louise Rivase.

Můžeme se těšit na epizodu věnovanou Duckymu, kde by sme se mohli seznámit s Duckyho novou milovanou ženou.

V listopadu Gibbs zavítá v dvoudílné epizodě do zámoří.

Palmer a jeho snoubenka připravují svou jarní svatbu, která přijde na řadu ke konci série.

A konečně k 200. epizodě v pořadí. „Přišli jsme s unikátním a neočekávaným příběhm, díky kterému se podíváme na vše důležité co je za námi. Uvidíte tváře, které jste velmi dlouho neviděli,“ říká Gary Glasberg. Můžeme se tedy těšit na Gibbsovu zavražděnou manželku Shannon a jejich dceru Kelly, a také na nedávno zesnulého Mike Frankse. Bohužel se nejšpíš nedočkáme bývalé ředitelky NCIS Jenny Shepardové.

napsal marda
vloženo 27.08.2011 19:41:59

NCIS první fotky a tisková zpráva epizody 9x01

zařazeno v NCIS Epizody Promo Série 9

Po té co Tony strávil měsíce pátráním po svém cíly, jediným výsledkem je krev agenta NCIS na jeho rukou a je na Gibbsovi, aby mu pomohl poskládat jednotlivé kousky skládačky dohromady, v premiérové epizodě deváté řady seriálu NCIS 20. září na CBS. Sarah Jane Morris se vrací jako zvláštní agentka E.J. Barrettová, Wendy Makkena si zopakuje svojí roli doktorky Rachel Cranstonové, Scott Wolf jako hostující hvězda agent FBI Casey Stratton.

Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast
Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast Obrázek galerie 9x01 Nature of the beast

Galerie » NCIS » Epizody » Série 9 » 9x01 Nature of the beast

napsal marda
vloženo 25.08.2011 16:22:14

NCIS:LA první fotky z epizody 3x01 Lange, H

zařazeno v NCIS:LA Epizody Série 3 Promo Spoiler

Přinášíme vám osm prvních obrázků z první epizody NCIS:Los Angeles 3×01 s názvem Lange, H. V posledním díle se Callen a ostatní vydají do Rumunska zachránit Hetty, která podala nenadálou rezignaci.

Na fotkách vidíme Callena, Sama a Kensi v opuštěné budově někde v Rumunsku, kde se snaží zjistit víc informací o pobytu Hetty, ale jak se zdá zjistí i mnohem víc. „Už žádné možná, je to epizoda, která nám o *Callenovi** prozradí zatím zdaleka nejvíce,“ říká producent Shane Brennan. „A ano Hetty je k tomu klíč.“

Obrázek galerie 3x01 Lange, H Obrázek galerie 3x01 Lange, H Obrázek galerie 3x01 Lange, H Obrázek galerie 3x01 Lange, H
Obrázek galerie 3x01 Lange, H Obrázek galerie 3x01 Lange, H Obrázek galerie 3x01 Lange, H Obrázek galerie 3x01 Lange, H

Galerie » NCIS:LA » Epizody » Série 3 » 3x01 Lange, H

napsal marda
vloženo 19.08.2011 15:27:05

NCIS Spoiler - Návrat Diane Neal a 200 epizoda

zařazeno v NCIS Herci Postavy Spoiler Série 9

Přinášíme vám několik dalších zpráv ze zákulisí NCIS. Tou první je návrat herečky Diane Neal, která v seriálu hraje agentku Abigail Borin. Která se v rozhovoru pro TvGuide svěřeju se svými myšlenkami jak by ona a Gibbs mohli prožít milostný románek.

Dále můžeme potvrdit, že dojde k dalším návratům, které byli víceméně očekávány. Do svých rolí Gibbsova a DiNozzova otce se vrátí Ralph Waite a RJ Wagner.

Další velkou novinku nám oznámil výkonný producent Gary Glasberg ohledně dvousté epizody, „připravujeme velmi zajímavou a unikátní epizoda. Bude velmi zajímavá pro všechny kteří jsou s NCIS spojeni. Vkládáme do toho spoustu času a usilí. Bude k vidění spousta známých tváří.“

Už sme se zmiňovali o návratu obou otců Tonyho a Gibbse, také o představení McGeeho babičky a před nedávnem jsme vám slibovali, že se dozvíme více o Abby, což potvrdil i Gary Glasberg. „V několika málo prvních epizodách náhledne do dějové linky, která nám odhalí něco o Abbyině minulosti a její rodině.“ Tedy máme se dozajista na co těšit.

napsal marda
vloženo 17.08.2011 13:03:36
« Předchozí 1 24 47 70 74 75 76 77 78 79 80 93 Další »