Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Novinky

NCIS - Novinky

Bridget Regan v NCIS:LA

zařazeno v NCIS:LA Herci Postavy Spoiler Série 9

Hvězda seriálu Legend of The Seeker herečka Bridget Regan se objeví v NCIS Los Angeles. I když je její účast držena pod pokličkou a nikdo nechce sdělovat příliš mnoho informací, výkonný producent seriálu Shane Brennan přeci jen něco málo sdělil.

Potvrdil její účast v seriálu, ale více už prozradit nechtěl: „V téhle otázce bych se měl asi držet zpátky, protože kdybych prozradil něco víc o její postavě, mohl bych toho odhalit až příliš.“ Ještě dodal, že se objeví v jedné z dřívějších epizod.

napsal marda
vloženo 02.09.2011 14:43:06

NCIS:LA Spoiler - Kdo bude postřelen? a promo k premiéře

zařazeno v NCIS:LA Epizody Série 3 Promo Postavy Spoiler

V prvním díle třetí sezóny NCIS Los Angeles, který bude odvysílán 20. září, se náš tým snaží najít a zahránit jednoho z nich, který se dostal až do Rumunska. Jeden z členů týmu bude v této epizodě postřelen.

Autor a producent NCIS: Los Angeles Shane Brennan prozradil, že tím kdo bude postřelen je Hetty a že to ještě více sváže Hetty a Callena dohromady.

„Zdálo se to jako správná cesta, jak odhalit zase kousek víc o Callenově minulosti,“ řekl Brennan v jendom ze svých rozhovorů. Také dodává, že díky tomu bude odhalena i značná čáct minulosti Hetty: „V první epizodě se dozvíme tolik o Callenovi jako právě o Hetty. Odhalíme jejich skrytý a záhadný vztah z minulosti.“

Premiéra třeti řady nám toho odhalí docela dost, odpovědi ale samozřejmě vyvolají další otázky. „Až diváci budou sledovat první díl, dostanou odpopovědi, pak si ale řeknou: Proč se to ale stalo? Kdy se to stalo? Z odpovědí přicházejí jen další otázky,“ shrnul vše Brennan způsobem typickým pro NCIS.

napsal marda
vloženo 01.09.2011 16:54:00

Jak dlouho zůstane EJ v NCIS?

zařazeno v NCIS Herci Postavy Spoiler Série 9

Zvláštní agentak EJ Barrettová, kterou hraje Sarah Jane Morris, jejíž odchod na konci osmé série způsobil menší rozruch se v deváté sezóně vrátí. Bude to již v první epizodě 22. září?

„Objeví se nová vráska v Tonyho vztahu s EJ a řekl bych, že je poněkud znepokojující,“ řekl pro TV Guide v rozhovoru představitel Tonyho herec Michael Weatherly. „Tony o ní zjistí spoustu věcí,“ říká herec. „A myslím si, že už nebude cesta zpět k jejich původní lásce.“

Nic z toho samozřejmě nemusí znamenat velký vývoj ve vztahu Tonyho a Zivy. „Tony se nakoenc bude muset spolehnout na sebe. Navenek se dostanou i nějaké věci o něm samém,“ dodává Michael a ještě naznačuje, že díky tomu by si mohl najít castu ke vztahu se Zivou.

napsal marda
vloženo 01.09.2011 13:23:23

NCIS a NCIS:LA promo k premiéře sezóny

zařazeno v NCIS NCIS:LA Série 3 Promo Série 9
napsal marda
vloženo 31.08.2011 17:34:01

Jamie Lee Curtis v NCIS

zařazeno v NCIS Herci Postavy

Hereččka Jamie Lee Curtis se upsala k vystoupení ve dvou epizodách NCIS během Listopadu. Curtisová bude hrát Charlotte Ryanovou, svobodnou matku a cílevědomou ženu která pracuje pro kancelář inspektora na ministerstvu obrany. Je popisována jako silná a umíněná, a bude zápasit s Gibbsem a s týmem jako nikdo předtím.

„Role Charlotte Ryanové je ještě lepší, když nesmírně talentovaná Jamie Lee Curtis souhalsila a připojila se k nám,“ říká výkonný producent Gary Glasberg. „To jak Jamie vystupuje při natáčení přesně ztělesňuje to co jsme si od postavy Ryanové představovaly – humor, srdce, sílu a spoustu zábavy. Už nemůžeme být více nadšeni, že ji tu máme. A nebuďte překvapeni, když vznikne nějaké jiskření mezi Gibbsem a Ryanovou. Očekáváme trochu opravdové chemie.“

napsal marda
vloženo 30.08.2011 21:47:37
« Předchozí 1 24 47 70 73 74 75 76 77 78 79 93 Další »