Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv3/www/fantasy-web.net/subdomains/ncis/app/classes/MySQL.php on line 12 NCIS - Novinky

NCIS - Novinky

NCIS Titulky - 9x01 Nature of the Beast

zařazeno v NCIS Epizody Série 9 Titulky

Takže konečně jsem udělal české titulky pro epizody NCIS 9×01 Nature of the Beast, velké dík samozřejmě patří týmu, který vytvořil slovenské titulky.

Titulky NCIS 9×01 Nature of the Beast

napsal marda
vloženo 23.09.2011 19:02:15

NCIS:LA Spoiler - Kensi a NCIS 9x02 promo fotky

zařazeno v NCIS NCIS:LA Epizody Série 3 Promo Postavy Spoiler Série 9

Jak prozradil výkonný producent Gary Glasberg, tak se můžeme v průběhu zimy těšit na to, že prozkoumáme minulost Kensi. „Konečně zjistíme proč je taková jaká je, a zjistíme pravdu o tom proč se doopravdy stala agentem,“ říká Glasberg. V minulé epizodě, připomíná, „Odhalily jsme že její otec byl zavražděn, takže prozkoumáme i to a bude to opravdu srdce rvoucí příběh.“

V galerii se podívejte na sedm nových promo fotek k epizodě NCIS 9×03 The Penelope Pappers, kde můžete vidět McGeeho babičku při výslechu.

Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers
Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers Obrázek galerie 9x03 The Penelope Papers

Galerie » NCIS » Epizody » Série 9 » 9x03 The Penelope Papers

napsal marda
vloženo 22.09.2011 23:22:59

NCIS:LA promo a spoiler, NCIS hra od Ubisoftu

zařazeno v NCIS NCIS:LA Epizody Série 3 Spoiler

Mám rád, Callena, ale doufám že celá série nebude pouze o něm?

Nebojte se! Slyšel jsem, že v listopadu se budeme věnovat více Samovi. „Bude to opravdu o tom co Sam Hanna udělá, a jak daleko je ochoten zajít,“ říká výkonný producent Shane Brennan. „Budete to epizoda, která mnohé osvětlý o této postavě.“ Máte snad pocit, že by to mohlo mít něco společného s vysoce trénovaným agentem CIA, který se připojí k natáčení?

Společnost Ubisoft se rozhodla převést svět NCIS do virtuální podoby a připravuje hry na motivy NCIS, toto oznámení přišlo v den premiéry deváté řady. Ve hře jsou všechny halvní postavy a měla by obsahovat čtyři originální „epizody“ na kterých se podíleli scénaristé TV série. Hra by měla vyjít 27. října celosvětově na Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii a Windows PC, tak i pro Nintendo 3DS v Evropě, na Středním východě a v Asii.

Promo k dílu NCIS: Los Angeles 3×02 Cyber Threat v HD kvalitě.

napsal marda
vloženo 22.09.2011 18:03:14

Promo k NCIS 9x01 Restless a NCIS:LA 3x02 Cyber Threat

zařazeno v NCIS NCIS:LA Epizody Série 3 Promo Série 9
napsal marda
vloženo 21.09.2011 14:59:40

Gary Glasberg k premiéře

zařazeno v NCIS Epizody Postavy Spoiler Série 9 Rozhovory

Už zbývá jen něco přes hodinu do vysílání premiérového dílu NCIS 9×01 Nature of the Beast a my vám přinášíme rozhovor s šéfem celé show Garym Glasbergem.

Kolik času uplynulo od finále minulé řady?

Na obrazovce začnem v reálném čase, tedy v září, pak se vrátíme zpět do května a projdeme společně s Tonym celé jeho pátrání po špionóvi, který vynáší z NCIS informace.

Určitě můžeme očekávat něco šokujícího.

Jo, musím říct, že lidé uvidí úplně jinou stránku Tonyho, jakou dříve nikdy neviděli. Velice, ale orpavdu velice, doporučuji abyste nezmeškali prvních pět minut epizody, protože začínáme z ostra.

Tony očividně rozpoznal svůj cíl.

Přesně tak. V premiéře dostanete hodně odpovědí. Dozvíte se co byl mikročip, který EJ získal z ruky mrtvého agenta, zjistíme kdo byl na té fotografii a někdo zemře – někdo blízký NCIS. Je to jak horská dráha, a krásné na tom je, že tím jak Tony dokončí svou misi, otevře další dveře, které udrží věci v chodu.

Sarah Jane Morrisová se vrací jako EJ…

Vrátí se v premiérové epizodě a pak se uvidí…

Je EJ zpátky ze své valstní vůle, nebo ji někdo donutil?

To vše je součástí příběhu. Má blízké vztahy s Tonym a má u sebe mikročip a to vše se nakonec spojí v jedno.

Se vším co se stalo na konci minulé sezóny, seriový vrah atd., bude Gibbs ještě více ochraňovat svůj tým?

On vždycky chránil svůj tým a vždy oceňoval jak fungují jako skupina, že jedna část je stejně důležitá jako celek. Kdyby nic jiného, v této sezóně bude tým pracovat ještě více jako celek, a orpavdu jim to půjde dobře. Máme nového ministra námořnictva, který má své plány, a na to nejsou zvyklí. V některých oheldech to psojí tým ještě více než dříve, dokonce i s ředitelem Vancem.

„Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.“

Ano, a mimo to máme všechny ty jednotlivé příběhy pro naše postavy, jako vždy. Chystáme se znovu otevřít „NCIS rodinné album“. Třeba Lily Tomlin jako McGeeho babička, to je opravdu zábavný příběh a přitom zároveň velký. Návraty otců Tonyho a Gibbse. A v prvních šesti epizodách se dozvíme něco o Abby, rodině a zázemí.

A to co, že je Amish?

To je ono. (Smích) To by bylo úžasné, to bych chtěl napsat.

A za jak dlouho zase uvidíme Raye?

Pravděpodobně se objeví někde v půlce sezóny. Jeho příběh stále žije, a nyní je pryč a dělá svoje věci… Už se těšíme až se k tomu vrátíme.

Říkal jsem Cote de Pablo, že si zaslouží víc než jen prázdnou schránku.

O tom mi povídej. Souhlasím.

O a pak máme velmi zajímavou epizodu o Duckym. Doufám, že to lidi zvedne ze sedačky, protože se dotkne jeho osobního života. Bude to orpavdu speciální epizody pro Davida McCalluma, takže jsme všichni nadšeni.

napsal marda
vloženo 20.09.2011 22:51:59
« Předchozí 1 24 47 68 69 70 71 72 73 74 93 Další »